اینجا باران استان گیلان اخبار اجتماعی

اینجا: باران استان گیلان اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث قتل زن جوان به‌خاطر رابطه شوم

مرد جوان که بعد از دو سال رابطه پنهانی با زن متاهل او را کشته بود، دیروز پای میز محاکمه ایستاد. متهم در جلسه محاکمه منکر قتل عمد شد و ادعا کرد بعد از اطلاع از م

قتل زن جوان به‌خاطر رابطه شوم

قتل زن جوان به خاطر رابطه شوم

عبارات مهم : آخرین

مرد جوان که بعد از دو سال رابطه پنهانی با زن متاهل او را کشته بود، دیروز پای میز محاکمه ایستاد. متهم در جلسه محاکمه منکر قتل عمد شد و ادعا کرد بعد از اطلاع از متاهل بودن زن جوان قصد داشت به این ارتباط آخر دهد که منجر به فوت فرزانه – مقتول – شد.

به گزارش جام جم، در جلسه پیگیری به این پرونده که دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی توکلی و با حضور یک قاضی مستشار تشکیل شد، ابتدا نماینده دادستان کیفرخواست را خواند.

وی گفت: محمد 40 ساله متهم است آخرین روز سال 94 یک زن جوان به نام فرزانه را در کارگاه مبل سازی اش در چهاردانگه پایتخت کشور عزیزمان ایران کشت. اکنون با توجه به مدرک های موجود در پرونده برایش تقاضای مجازات دارم.

قتل زن جوان به‌خاطر رابطه شوم

سپس همسر قربانی که قیم پسر 10 ساله اوست از طرف فرزندش جهت قاتل حکم قصاص خواست.پدر و مادر فرزانه نیز گفتند حاضرند تفاضل دیه را بپردازند تا محمد اعدام شود.

وقتی محمد که با قرار وثیقه 10 میلیارد تومانی آزاد است در جایگاه خاص ایستاد گفت: من کارگاه مبل سازی داشتم تا این که زن جوانی که از آشنایانمان بود فرزانه را جهت خرید مبل به من معرفی کرد و گفت چون او بیوه هست، در قیمت مبل به او تخفیف بدهم. من هم قبول کردم و چندبار تلفنی راجع به قیمت مبل با فرزانه صحبت کردم. او از شرایط زندگی اش برایم گفت و این ارتباط دو ماه طول کشید.

مرد جوان که بعد از دو سال رابطه پنهانی با زن متاهل او را کشته بود، دیروز پای میز محاکمه ایستاد. متهم در جلسه محاکمه منکر قتل عمد شد و ادعا کرد بعد از اطلاع از م

وی ادامه داد: من از فرزانه خواستم تا رابطه مان را با هم نزدیک تر کنیم ولی او قبول نکرد. من که به رفتارهای او مشکوک شده است بودم یک روز به فرزانه یک دستی زدم و گفتم شنیده ام او شوهر دارد. فرزانه که از شنیدن این حرف شوکه شده است بود به گریه افتاد و حقیقت زندگی اش را برایم گفت. او گفت شوهر و فرزند دارد ولی با همسرش ارتباط خوبی ندارد. او هر لحظه از بدرفتاری های همسرش به من می گفت. من که متوجه شده است بودم او متاهل است رابطه ام را با او تمام کردم ولی او دست از سرم برنمی داشت و مدام از شماره های متفاوت به من زنگ می زد.

این متهم گفت: آخرین بار فرزانه با من تماس گرفت و گفت دایی اش فوت شده است هست. او که بشدت گریه می کرد از من خواست تا اجازه دهم جهت آخرین بار به دیدنم بیاید. فرزانه به کارگاهم آمد و گفت دایی اش را مانند پدرش دوست داشت. هنگامی که گفتم دیگر به او علاقه ندارم، عصبانی شد و سرش را به دیوار کوبید. من هم او را هل دادم و کارگاه را ترک کردم. فکر می کردم فرزانه دقایقی بعد کارگاه را ترک می کند ولی هنگامی که به آنجا برگشتم با جنازه او روبه رو شدم. من همان موقع به منزل مادرم رفتم و ماجرا را به برادرم گفتم. برادرم به کارگاه برگشت و جنازه را با ماشین به بیابان های اطراف پایتخت کشور عزیزمان ایران برد.

این متهم راجع به رابطه خودش با همسرش نیز به قضات دادگاه گفت: من متاهل هستم و رابطه خوبی با همسرم دارم. ولی فرزانه زن تحصیلکرده و فهیمی بود. حتما اگر قبل از همسرم با او آشنا شده است بودم با او ازدواج می کردم. من قصد کشتن او را نداشتم. من دو سال با فرزانه در ارتباط بودم و در این مدت به او علاقه مند شده است بودم. ولی او خودش سرش را به دیوار زد و جان سپرد.

قتل زن جوان به‌خاطر رابطه شوم

در آخر این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

واژه های کلیدی: آخرین | ایران | ارتباط | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs