اینجا باران استان گیلان اخبار اجتماعی

اینجا: باران استان گیلان اخبار اجتماعی

تلویزیون شخصی در ایران، از رویا تا واقعیت

مدتی است که فعالیت تلویزیون‌های اینترنتی با نظارت شرکت صداوسیما شروع شده است است و ادامه فعالیت این شبکه‌ها که به آسانی با راه اندازی گیرنده‌های داخ..

ادامه مطلب

وام مسکن ۱۰۰ میلیونی، ۱۵ میلیون تومان

هر فرد جهت درخواست وام مسکن ۱۰۰ میلیونی باید تا ۱۵ میلیون تومان هزینه کند. این مبلغ جهت زوج‌های غیر تهرانی کمتر از این عدد هست، البته وام ۲۰ میلیون ت..

ادامه مطلب

همه چیز به «کاسپین» و امثالهم باز می گردد / علت رویدادهای اخیر در کشور عزیزمان ایران از نگاه نیویورک تایمز

نیویورک تایمز نوشت: جهت مهرداد عسگری یکی از شهروندان ایرانی سرمایه گذاری در موسسه مالی و اعتباری کاسپین با سود 15 درصدی بسیار به صرفه تر بود تا سرما..

ادامه مطلب

عقب‌نشینی نتانیاهو از ادعای انتقال سفارت آمریکا به قدس طی یک سال

نخست وزیر رژیم صهیونیستی از ادعای خود مبنی بر اینکه انتقال سفارتخانه آمریکا به قدس فقط یک سال طول می‌کشد، عقب نشینی کرد. عقب نشینی نتانیاهو..

ادامه مطلب

ترامپ روسیه را به همکاری با کره شمالی در دور زدن تحریم‌ها متهم کرد

رئیس‌جمهور آمریکا روز چهارشنبه، روسیه را به کمک به کره شمالی در دور زدن تحریم‌های بین‌المللی متهم کرد. ترامپ روسیه را به همکاری با کره شمال..

ادامه مطلب

ارائه خدمات درمانی به بیمه‌شدگان تامین‌اجتماعی با ارائه کدملی

در مراکز درمانی ملکی شرکت تامین اجتماعی، تولید نسخه الکترونیک انجام می شود و پرونده الکترونیک در حال پیاده شدن است.  ارائه خدمات درمانی ..

ادامه مطلب

دست کشور عزیزمان ایران در برابر هرگونه اقدام آمریکا در مورد برجام باز است / ولایتی

مشاور مقام معظم رهبری در پاسخ به سوالی در مورد تصویر العمل کشور عزیزمان ایران در صورت خروج آمریکا از برجام گفت: دست جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران باز ا..

ادامه مطلب

درمان ریزش مو کشف شد

محققان موفق شده است اند با کمک سلول های بنیادی تکه هایی از پوست حاوی فولیکول مو را پرورش دهند و به این ترتیب درمانی جهت ریزش مو بیابند.  درما..

ادامه مطلب